Запчасти SMART • Каталог Запчастей Смарт • (D24.com.ua)

Автозапчастини Smart

запчасти смарт

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Smart

Підбір по моделі Smart

Універсальний каталог запчастин Smart

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Запчастини на Smart

Smart – це порівняно молодий бренд, але сміливо потіснивший світових автогігантів. Перший автомобіль зійшов з конвеєра в 1998 році. Smart виділяється серед інших малолітражок міцним сталевим каркасом. Для більшої надійності була застосована задня підвіска De Dion зі згинальною балкою. Daimler-Benz вирішили відмовитися від гібриду і використали трициліндровий двигун об'ємом 599 (699) кубиків потужністю 45-70 кінських сил. Силові агрегати всіх моделей оснащені турбонаддувом, а також 6-ступінчастою КПП SoftTouch.

Smart швидко став популярним серед жителів Європи, адже місцеві вулиці вузькі та маленькі, і такий автомобільчик був дуже доречний. Smart – це стильна компактна машинка, сьогодні її можна купити в 45 країнах на 5 континентах. У 2015 році продажі досягли понад 1,6 млн машин. Основними шанувальниками бренду є люди, які віддають перевагу їзді на комфортному, елегантному та компактному автомобілі.

Оригінальні автозапчастини Smart

Багато автолюбителів нехтують своєчасним оглядом авто. Але планове ТО це не вигадка автосервісу, а важливий захід. Це безперечно запорука вашої безпеки та економія коштів. Мета ТО - вчасно усунути або попередити несправність. Не забувайте, краще зробити профілактичні роботи, ніж потім дорогий ремонт. Більшість автовласників звертаються в автосервіс, але ви сміливо можете провести обслуговування самостійно. Частіше воно включає проведення нескладних операцій, таких як заміна масла або гальмівної рідини.

Усі операції можна умовно поділити на:

 • Регулювальні - здійснюється перевірка ходу педалей, гальм, натяг ременів;
 • Заправні – повна заміна масла;
 • Мастильні;
 • Кріпильні – проводиться огляд і натягнення при необхідності кріплення мотора, КПП, рульових тяг;
 • Електротехнічні – перевірка електропостачання;
 • Контрольно-діагностичні – у результаті проведення яких, приймається рішення про необхідні роботи.

Також види технічного обслуговування можна розділити за терміном проведення: перше, друге, щоденне та сезонне. Щоденний огляд необхідний захід, оскільки він впливає на безпеку на дорозі і включає наступні пункти:

 • перевірка витоку систем трансмісії, двигуна, гальм;
 • перевірка рівня різних рідин. У Delta Parts (Київ) ви знайдете всю необхідну автохімію;
 • випробування електрообладнання;
 • підкачування шин, при необхідності;
 • пробний запуск мотора і випробування гальм.

Усі види необхідно проходити точно в строк навіть для малюка Smart, а де саме – в автосервісі чи вдома – вирішувати вам. Але якщо машина нова і на гарантії, краще пройти ТО в гарантійних місцях. Після гарантійного терміну всі нескладні операції можна цілком виконати самостійно, а в підборі необхідних запчастин Smart допоможуть фахівці Delta Parts.

Купити запчастини на Smart у магазині Delta Parts

Рано чи пізно постає питання про заміну деталей на авто Smart, навіть при ретельному догляді деякі запчастини виходять з ладу.
Важливо не тільки правильно підібрати потрібну запчастину, вона повинна бути якісною та надійною.

Інтернет-магазин Delta Parts вже 11 років на ринку автозапчастин. Ми працюємо тільки з перевіреними виробниками. Каталог запчастин Smart постійно поповнюється необхідними деталями на будь-яку модель різних років випуску. Знайти автозапчастини можна в зручних каталогах або за VIN-кодом авто. Ваше замовлення буде швидко оброблено, а всі деталі в наявності на складі, тому вам не доведеться довго чекати. З нами обслуговування автомобіля не викличе жодних труднощів.