Запчасти ОПЕЛЬ • Каталог Запчастей OPEL • (D24.com.ua)

Автозапчастини Opel

запчасти опель

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Opel

Підбір по моделі Opel

Універсальний каталог запчастин Opel

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Оригінальні запчастини Опель

Не тільки професійні автолюбителі, але й новачки, зацікавлені у придбанні міцного, безпечного автомобіля, який матиме відмінні експлуатаційні характеристики та менше ламатиметься. Одними з таких вважаються якісні машини, що випускаються німецькою компанією Opel, яка є одним з підрозділів всесвітньо відомої General Motors. Запчастини Опель також представляють собою зразок високої якості та надійності.

Заснована наприкінці вісімдесятих років 19-го століття п’ятьма рідними братами, Опель була сімейним бізнесом, що спеціалізувався на виробництві велосипедів та швейних машинок. Після смерті їхнього батька, на честь якого компанія була названа, фірма перекваліфікувалася на виробництво авто (спочатку легкових, а згодом і вантажних).

Але яким би міцним і надійним не був автомобіль Опель, йому також потрібне своєчасне обслуговування, яке допоможе на ранніх стадіях виявити найменші несправності, замінити зношені запчастини Опель на нові, уникнувши таким чином затратного капремонту або заміни важливого вузла. Ефективна робота транспортного засобу знижується за рахунок:

 • вичерпання ресурсу деталей Opel;
 • недотримання рекомендацій, які дає виробник;
 • поганого дорожнього покриття;
 • агресивного стилю водіння, інше.

Більше не потрібно відвідувати СТО у пошуках потрібних комплектуючих. Інтернет – магазин Delta Parts пропонує купити за прийнятними цінами запчастини на Опель в асортименті.

Асортимент запчастин Опель в Дельта Партс

Незважаючи на те, що запчастини Opel не такі дешеві, як хотілося б власникам цих машин, не варто купувати для виконання ремонту комплектуючі після розбирання автомобіля (вживані). Вони хоч і виглядають непошкодженими, але ресурс їх (за рахунок експлуатації), вже знижений. Ми пропонуємо якісні аналогові та оригінальні запчастини Opel напряму від виробника, оскільки маємо підписані договори з українськими та зарубіжними дистриб'юторами на прямі поставки.

На підтвердження якості та справжності запчастин на Опель в Україні, кожна одиниця містить логотип виробника та код деталі (оригінальне маркування). В асортименті магазину представлені:

 • автозапчастини Опель;
 • технічні рідини, масла і автомобільна хімія;
 • кузовні запчастини Опель;
 • багато інших конструктивних елементів.

Повний перелік розміщено в основній базі. Щоб ознайомитися з ним, потрібно внести технічні параметри авто у спеціальну форму. Після цього програма самостійно визначить модель машини, а клієнт буде перенаправлений у потрібний розділ сайту. Електронний каталог запчастин Опель містить комплектуючі, необхідні в першу чергу.

Враховуючи, що кожна придбана деталь Опель для заміни повинна точно відповідати вузлу транспортного засобу, її рекомендується вибирати за фрейм – або ВІН – кодом, що складаються з певної кількості символів.

Які переваги надає компанія Delta Parts

Ми піклуємося про свою репутацію і зацікавлені у співпраці з максимальною кількістю клієнтів, тому запчастини Opel у Києві або інших містах країни придбати не складає проблеми. Доставка по столиці виконується нашою кур'єрською службою, а по інших регіонах – транспортними компаніями. Також у нас:

 1. ціна запасних частин у нашому магазині, від запропонованої на ринку, нижча на 10 відсотків;
 2. за необхідності, менеджери нададуть грамотну консультацію;
 3. запчастини Опель у Києві першої необхідності завжди є в наявності на складі або у магазині;
 4. ми більше десяти років надаємо свої послуги.

Перш ніж здійснити покупку, необхідно вивчити каталог запчастин Опель, в якому зазначено повний опис кожної позиції. За потреби наші співробітники допоможуть вибрати потрібну деталь, на яку виробник надає гарантію.