Запчасти Инфинити • Каталог Запчастей INFINITI • (D24.com.ua)

Автозапчастини Infiniti

запчасти инфинити

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Infiniti

Підбір по моделі Infiniti

Універсальний каталог запчастин Infiniti

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Оригінальні запчастини Інфініті

У 80-х роках двадцятого століття японська корпорація Nissan Motor зайнялася проектуванням абсолютно нового зразка автомобіля преміум класу, призначеного для авторинку Сполучених Штатів Америки. Так і з’явився відомий усім Infiniti – зразок розкоші, стилю, надійності, який має чудові технічні характеристики. Також корпорація випускає запчастини Інфініті, які (як і машини) відрізняються якістю та надійністю.

Завоювавши американський ринок, цей автомобіль підкорив країни Близького Сходу, Мексику, Канаду, Росію та Україну. Професійним водіям і новачкам доступні авто:

 • С – класу (малий середній);
 • D – класу (середній);
 • Е – класу (бізнес);
 • F – класу (представницький).

Але незалежно від того, авто якого класу має клієнт, транспортному засобу для продовження експлуатаційного терміну необхідно регулярно здійснювати техобслуговування, під час проведення якого вдається не тільки виявити несправності, але й своєчасно здійснити ремонт, замінивши зношені автозапчастини Інфініті на нові, тим самим уникнути дорогого капітального ремонту важливих вузлів у майбутньому.

Асортимент запчастин Інфініті в Delta Parts

Для того щоб ремонт важливих автоагрегатів приніс позитивні результати, необхідно обирати тільки оригінальні запчастини Infiniti або аналогові, представлені в нашому інтернет-магазині. Ми не займаємося розбиранням машин і реалізацією тих, що були у вжитку, комплектуючих.

Електронний каталог запчастин Інфініті містить усі конструктивні елементи першої необхідності. Щоб ознайомитися з повним асортиментом, необхідно заповнити спеціальну форму на сайті, вказати технічні параметри транспортного засобу, після чого програмою самостійно буде визначена модель авто, а клієнт перенаправлений в основну базу, де можна купити запчастини Infiniti для ремонту:

 • кузова;
 • трансмісії;
 • ходової частини;
 • гальмівної системи;
 • кермового управління;
 • інших вузлів.

У нашому інтернет-магазині можна придбати не тільки запасні частини, але й автохімію, оливи, технічні рідини, шини та диски Infiniti. Каталог запчастин містить тільки якісну продукцію, що підтверджується наявністю на деталях логотипу компанії-виробника та оригінальної маркування. Наявність фотографій і опису дозволяє візуально ознайомитися з товаром, дізнатися його параметри.

Переваги інтернет-магазину Delta Parts

Серед величезного ряду переваг нашого інтернет-магазину можна виділити найкращі ціни на запчастини Інфініті, представлені на ринку. Також до переваг належать:

 1. Величезний асортимент запасних частин і комплектуючих.
 2. Швидка обробка заявок (не більше тридцяти хвилин).
 3. Прямі поставки продукції від виробника завдяки підписаним договорам з українськими та зарубіжними дистриб'юторами.
 4. Надання професійної консультації.
 5. Власна служба логістики, інше.

Придбаваючи запчастини Інфініті в Києві, доставку виконає кур'єр Delta Parts. Клієнти з інших населених пунктів країни отримають замовлений товар за допомогою транспортних компаній, що функціонують на території, де вони проживають. Більше не потрібно витрачати час на пошуки запчастин та інших автотоварів. Все необхідне ви можете придбати на одному сайті Delta Parts.