Запчасти СИТРОЕН • Каталог Запчастей Citroen • (D24.com.ua)

Автозапчастини Citroen

запчасти ситроен

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Citroen

Підбір по моделі Citroen

Універсальний каталог запчастин Citroen

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Оригінальні запчастини Сітроен

Французький концерн Citroën вже 100 років на ринку автомобілебудування. Компанія швидко посадила всіх жителів Франції за кермо, та й європейців теж. Це обумовлено доступною вартістю та відмінною якістю автомобіля, навіть у роки Другої світової війни виробництво продовжувало працювати. Французька легковушка користується попитом і в країнах СНД, хоча й невеликим.

Асортимент запчастин Сітроен у Дельта Партс

Будь-який автомобіль навіть якісний і надійний потребує періодичного огляду та заміни деталей. Своєчасне обслуговування продовжить термін служби Вашого «залізного коня» і заощадить чималу суму. Краще проводити профілактику ніж «лікувати» серйозні захворювання. Часто автовласники звертаються до сервісних центрів, але більшість все ж проводить огляд власними силами і самі шукають, де придбати запчастини Citroën. У нашому інтернет-магазині Ви знайдете великий асортимент автозапчастин на різні моделі Сітроен.

Проводячи самостійно технічне обслуговування автомобіля, варто проводити деякі стандартні процедури:

 • перевірка рівня технічних рідин – нові покоління машин оснащені спеціальними приладами для відстеження рівня оливи, мастильно-охолоджувальної рідини, технічної рідини в коробці передач. Нормальна робота безпосередньо залежить від достатку цих рідин;
 • перевірка стану та достатнього тиску в шинах. Шини важливий елемент автомобіля, адже саме від них залежить Ваша безпека на дорозі. Важливо ретельно стежити за їх станом, щоб бути впевненим у своїй машині;
 • огляд щіток очищувача;
 • також варто приділяти увагу всім електроприладам авто, системі запалювання;
 • перевірка і натяжка ременів на передачах, за необхідності їх заміна.

Від ретельності проведеного огляду і заміни несправних деталей залежить не тільки частота проведення ремонту, а й Ваша безпека.

Несправні деталі слід відразу замінити. Ви можете вибрати оригінальну запчастину Сітроен або підібрати її аналог. Варто знати, що всі автозапчастини, що випускаються заводом Сітроен, проходять комплекс тестів:

 • на корозію;
 • на зносостійкість;
 • на міцність;
 • специфічні перевірки (стійкість до ударів, стійкість фарбування).

Ліцензійні аналоги мають не менший рівень якості, адже часто виробляються на тих самих заводах, що й оригінал. Зате ціна їх зазвичай більш приваблива.

Електронний каталог запчастин Сітроен у Delta Parts

На сайті Delta Parts Ви зможете купити все необхідне:

 1. оригінальні запчастини та їх замінники на автомобіль Сітроен;
 2. різні оливи та автохімію;
 3. електрообладнання;
 4. кузовні деталі на будь-яку модель.

Знайти цікаву деталь можна в нашому докладному каталозі запчастин або за VIN-кодом авто. VIN-код розміщують на спеціальних табличках, нероз'ємних частинах кузова, на стійці або торпедо. Він представляє собою унікальний набір з 17 символів. За кодом Ви швидко знайдете справжню деталь саме від Вашої машини.

Наші ціни найнижчі, завдяки спеціальним умовам від імпортерів. На складі завжди є в наявності будь-які автозапчастини, Вам не доведеться довго чекати на своє замовлення. Ми 11 років на ринку товарів в Україні для авто і працюємо тільки з перевіреними постачальниками. У нас підтримується гарантія від виробника.

Замовлення можна зробити наступними способами:

 • на сайті з каталогу;
 • за вин-кодом або номером кузова;
 • зателефонувати за вказаними номерами;

Доставка здійснюється кур'єрською службою по Києву та обраною Вами транспортною компанією в будь-яке місто України. Наші фахівці стежать за якістю продукції, тому у нас виключені підробки, а великий вибір дозволить Вам знайти те, що потрібно!