Запчастини ШЕВРОЛЕ • Каталог Запчастин Chevrolet • (D24.com.ua)

Автозапчастини Chevrolet

запчасти шевроле

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Chevrolet

Підбір по моделі Chevrolet

Універсальний каталог запчастин Chevrolet

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Оригінальні запчастини Шевроле

До складу всесвітньо відомого концерну General Motors входить підрозділ Chevrolet, основним видом діяльності якого є випуск легкових автомобілів, позашляховиків, пікапів. Створений він був за ініціативи засновника General Motors В. Дюранта і популярного автогонщика Луї Шевроле.

Автомобілі американського бренду стали улюбленими транспортними засобами співвітчизників, але компанія також здійснює експорт у багато європейських країн, серед яких Росія і Україна. Нашим автомобілістам припали до душі не тільки зібрані в Америці машини. Великим попитом користуються і більш дешеві автомобілі корейської збірки, так як головними їх характеристиками є міцність, надійність, безпека і комфорт під час пересування.

Для того щоб забезпечити автомобілю тривалий термін експлуатації, власник Шевроле повинен регулярно проводити ТО машини, щоб виявити несправності на ранніх стадіях, своєчасно замінити зіпсовані запчастини Шевроле на нові деталі, тим самим уникнути дорогого капітального ремонту важливих вузлів у майбутньому. Купити якісні автозапчастини Шевроле в Україні можна в інтернет – магазині Delta Parts на вигідних умовах.

Асортимент запчастин Шевроле в Delta Parts

На сучасному ринку існує велика кількість деталей Chevrolet, але наш магазин пропонує тільки найкращі комплектуючі від виробника, якість яких підтверджена наявністю оригінального маркування та логотипу компанії – виробника. Це дозволяє гарантувати покупцям захист від підробки, оскільки всі запчастини на Chevrolet, перш ніж надійти у продаж, проходять перевірку на виявлення контрафакту.

Однією з наших переваг є той факт, що ми не займаємося розбиранням машин, тому не продаємо б/у деталі, а пропонуємо тільки нові оригінальні або аналогові автозапчастини на Шевроле, використання яких забезпечить високу якість ремонтних робіт.

Для того, щоб придбана у нас деталь максимально точно поєднувалася з вузлом Вашого транспортного засобу, рекомендуємо вибирати її за ВІН – кодом або фрейм – кодом, що складаються з певної кількості символів. Каталог запчастин Шевроле містить фотографії для візуального ознайомлення та опис характеристик кожної позиції, необхідних в першу чергу. Для ознайомлення з повним переліком, необхідно перейти в основну базу, де Ви зможете придбати:

  • автозапчастини для Chevrolet;
  • техрідину, автомобільну хімію, масла;
  • авторезину, диски;
  • кузовні запчастини Chevrolet, багато іншого.

Якщо Ви є новачком, а не професіоналом, і не можете самостійно підібрати необхідний конструктивний елемент, наші досвідчені менеджери допоможуть у цьому, а також нададуть професійну консультацію.

Наші переваги для клієнтів

Більше десяти років ми надаємо свої послуги на ринку автозапчастин, тому маємо необхідні знання та досвід. Але крім цього, перевагами Delta Parts є надання гарантії виробником, а також:

  1. Низькі ціни на продукцію (на 10 відсотків нижчі за ринкові пропозиції).
  2. Різноманітний асортимент, який містить онлайн каталог запчастин Шевроле та основну базу.
  3. Мінімальний час на обробку заявок (не більше 30 хв).
  4. Підписані договори на прямі поставки з дистриб'юторами українськими та зарубіжними.
  5. Деталі першої необхідності завжди є в наявності (на складі та в магазині).

Придбані автозапчастини Chevrolet у Києві доставляються клієнтам нашою службою логістики. Покупці з інших міст можуть забрати товар самостійно або скористатися послугами транспортних компаній.