Запчастини Альфа Ромео • Каталог Запчастин ALFA ROMEO • (D24.com.ua)

Автозапчастини Alfa Romeo

запчасти альфа ромео

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Alfa Romeo

Підбір по моделі Alfa Romeo

Універсальний каталог запчастин Alfa Romeo

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне масло

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумуляторы

Інші каталоги

Оригінальні запчастини Альфа Ромео

Для автолюбителів, які надають перевагу виділятися з загальної маси на дорозі, автомобіль Альфа Ромео, виробництвом якого займається італійська автомобілебудівна компанія, підходить найкраще. Свою діяльність корпорація розпочала ще до Першої світової війни, але під час воєнних дій виробництво було призупинено. У післявоєнний період компанія переходить у руки іншого власника – Ніколи Ромео, який і дає їй своє ім'я.

Сучасні автомобілі Alfa Romeo, що завойовують різні нагороди на престижних міжнародних конкурсах, це і спортивні потужні авто, і класичні екземпляри, які підкреслюють унікальність цього бренду. Власнику такої машини будуть забезпечені швидкість, надійність, комфорт і безпека.

Але для того, щоб транспортний засіб працював довго і бездоганно, необхідно регулярно виконувати техобслуговування, і при виявленні найменших несправностей, змінювати зношені Альфа запчастини на нові деталі. При виникненні поломок, Вам не слід шукати все необхідне для ремонту на СТО. Придбати якісні запчастини на Альфу в Україні можна в нашому інтернет-магазині.

Асортимент запчастин Альфа Ромео в Delta Parts

Однією з наших суттєвих переваг є той факт, що ми не займаємося розборкою автомобілів і не реалізуємо б/у комплектуючі, а пропонуємо клієнтам тільки нові оригінальні або аналогові запчастини на Альфу.

Ми співпрацюємо з перевіреними, надійними постачальниками продукції, тому кожен власник гарантовано отримає високоякісні запчастини на Alfa Romeo, що підтверджується наявністю оригінального маркування та логотипу компанії-виробника.

Для того, щоб придбана деталь максимально точно підійшла вузлу або агрегату транспортного засобу за параметрами, рекомендується вибирати її за ВІН-кодом (серійним номером) або фрейм-кодом (номером кузова), що складаються з певної кількості символів.

В електронному каталозі запчастин розміщений величезний асортимент конструктивних елементів, необхідних для виконання ремонту:

  • гальмівної системи;
  • ходової частини;
  • систем охолодження та подачі палива, інших вузлів.

Крім того, що ми пропонуємо автозапчастини Альфа Ромео, також у нас можна замовити автохімію, технічні рідини та масла, запчастини для кузова. Повний перелік продукції знаходиться в основній базі, перейти в яку можна заповнивши спеціальну форму з зазначенням технічних параметрів авто. Системою самостійно буде визначена модель машини, а клієнт перенаправлений у потрібний розділ. На сайті Delta Parts можна не тільки купити якісні запчастини Альфа для ремонту, але й усі супутні автотовари.

Чому співпрацювати з нами вигідно

Наша компанія пропонує свої послуги на ринку більше десяти років, тому ми точно знаємо, що потрібно кожному клієнту, який звернувся до нас. Професійні спеціалісти нададуть грамотну консультацію, а також допоможуть купити запчастини Альфа Ромео, обравши з великої кількості потрібну Вам деталь. Крім цього ми надаємо такі переваги, як:

  • найбільш мінімальні ціни на продукцію (на 10 відсотків нижчі, ніж пропоновані на ринку);
  • різноманітний асортимент;
  • власна служба логістики для доставки по Києву (по Україні – транспортними компаніями);
  • на складі та в магазині в наявності завжди є найнеобхідніші деталі.

Завдяки тому, що ми маємо підписані договори на прямі поставки з офіційними українськими та зарубіжними дистриб'юторами, це виключає можливість придбання запасних частин поганої якості. Усі поставлені для Альфа Ромео запчастини піддаються контролю на предмет виявлення підробок, з наданням гарантії від виробника.