Трансмиссионное Масло • Купить Масло в Коробку Передач • (D24.com.ua)

Трансмісійне мастило

масло в коробку

• Ласкаво просимо до розділу трансмісійних масел у магазині Дельта Партс!
• Перейти в повний каталог мастил можна, натиснувши кнопку праворуч.
• Швидкий пошук масла для трансмісії по бренду або в'язкості в блоках нижче.

Пошук по в'язкості:


* побачите мастило тільки з обраною в'язкістю

Пошук по бренду:


* побачите мастило тільки обраного бренду

Трансмісійне мастило

Значення коробки передач для транспортного технічного засобу важко переоцінити. Основна її функція – це регулювання частоти крутного моменту ведучих коліс, забезпечуючи більш ефективну роботу автомобіля. Для системи трансмісії машини використовують спеціальне трансмісійне масло. Враховуючи складність механізму цих систем (коробки передач, редукторів, роздавальних коробок тощо) дуже важливо використовувати якісне мастило. Масло повинно виконувати свою функцію, а також забезпечувати захист механізму від корозійних процесів.

Застосування трансмісійних масел

Відмінності в будові автоматичної і механічної коробок передач досить суттєві. Звісно, і масла для цих систем різняться. Масло трансмісійне купити для різних авто можна в нашому магазині, де вони представлені в широкому асортименті.

Поділяють масла в коробку передач залежно від їх експлуатації на 6 основних груп. Поділ базується на типі зубчастої передачі, температурах і навантаженнях. Від GL-1 до GL-6 – всі речовини мають свої властивості. Для автомобілів з автоматичними і механічними коробками передач застосовують категорії GL-4 і GL-5.

Класифікація масел для трансмісії

Крім класифікацій за експлуатацією, трансмісійні масла, як і моторні, поділяються за в'язкістю. У маркуванні виділяють 7 видів, з яких три – це літні види і чотири – зимові. Масла для низьких температур (зимового часу року або полярних областей) маркуються буквою W («дабл ю»). Якщо цієї букви на маркуванні немає – значить масло літнє. Перш ніж купити трансмісійне масло, ознайомтеся з параметрами різних його категорій:

  • 70W – таке масло розроблено для використання в умовах полярних або приполярних умов, воно може нормально працювати при температурах нижче -55°C.
  • 75W – масло витримує -40°C.
  • 80W – застосовується для помірних широт взимку. Від -26°C.
  • 85W – температура використання в районі -12°C.
  • 90 – так маркується літнє масло.
  • 140 і 250 – це маркування для автомасел трансмісійних спеціального призначення.
  • 75W-90, 75W-140, 80W-90, 85W-140 – таке маркування застосовується для всесезонних масел. Про їх відмінності більш детально можуть розповісти наші консультанти, вони також допоможуть вам придбати ідеальне масло для вашого автомобіля.

В цілому, це основне маркування масла, яке потрібно знати власнику легкового автомобіля в наших умовах. Придбаваючи масла не на СТО (де вам можуть залити по суті що завгодно), а в нашому магазині, ви отримуєте гарантію якості і забезпечуєте свій автомобіль надійним захистом. Купити трансмісійне масло в Києві, яке відповідає всім стандартам і з визнаним маркуванням у нас – це легко.

Склад трансмісійного масла

За аналогією з моторним маслом, масла для трансмісії також відрізняються складом. Виділяють:

  • Мінеральне – це масло первинної очистки. Купити масло в коробку передач ви можете у нас за мінімальною ціною, проте багато автомобілів краще функціонують на маслах іншого складу.
  • Напівсинтетичне – представляє собою масло з присадками. За властивостями воно краще мінерального.
  • Синтетичне – для його отримання мінеральне масло серйозно переробляється і проходить кілька додаткових циклів очищення. Масло в коробку передач, ціна якого трохи вища за інші категорії, тим не менш, найкраще. Воно забезпечить захист всім механізмам системи.

Чому варто придбати трансмісійне масло у нас

Купити масло для трансмісії за найвигіднішою ціною від відомих виробників ви можете у нас будь-коли. Каталог трансмісійних масел ви знайдете на нашому сайті. Трансмісійне масло в інтернет-магазині є перевіреним товаром. Ми пропонуємо вам швидко і без турбот купити масло трансмісійне в Україні.