Моторна Олива • Купити Мастило для Двигуна • (D24.com.ua)

Моторне мастило

масло для мотора

• Ласкаво просимо до розділу моторного масла у магазині Дельта Партс!
• Перейти в повний каталог мастил можна, натиснувши кнопку праворуч.
• Швидкий пошук моторного масла за брендом або в'язкістю в блоках нижче.

Пошук по в'язкості:


* побачите мастила тільки з обраною в'язкістю

Пошук по бренду:


* побачите мастила тільки обраного бренду

Моторне мастило

Для ефективної та тривалої роботи двигуна автомобіля дуже важливо використовувати хорошу моторну олію. Від властивостей цієї автомобільної рідини багато в чому залежить те, як саме працюватиме ваш двигун. І щоб він працював «як годинник» і заводився з півоберта ключа, потрібно вчасно, згідно з технічними характеристиками, проводити його заміну. Небажано також доручати вибір масел працівникам СТО, краще витратите кілька хвилин, розберіться в характеристиках мастил і підберіть ідеальне масло для свого автомобіля.

Класифікація масел

Для визначення якості олії найважливішим показником є її в'язкість. Якщо вам необхідно купити моторне масло екстрено, то важливо розуміти яке саме. За в'язкістю всі існуючі олії ділять на 12 категорій. Серед яких:

  • Зимові - 0W, 5W, 10W, 15W, 20W, 25W
  • Літні - 10, 20, 30, 40, 50, 60

Де маркування з W позначає зимові види, від слова Winter. Відмінність цих видів олій у тому, що крім вказівки в'язкості при температурах 100С, в них ще враховується температурна межа, за якої можливе використання олії в двигуні. Грубо кажучи, це критична температура, нижче за яку безпечний запуск двигуна неможливий, оскільки масло буде настільки густим, що не зможе виконувати свою основну функцію. Існують і всесезонні олії, вони маркуються подвійним номером, де початковий говорить автомобілістам, про те, за якої мінімальної температури можна його використовувати. Другий номер – це літні, стандартні температури.

Склад моторних масел

Перш ніж купити моторне масло, важливо визначиться не тільки з його в'язкістю, а й складом. Давайте розберемося, які олії бувають і чим вони відрізняються:

  1. Мінеральна моторна олія – це просто первинний продукт перегонки нафти. Незважаючи на те, що воно відносно дешеве, воно поступається за якістю іншим категоріям.
  2. Масло моторне синтетичне відрізняється від мінерального, дуже сильно. Воно проводиться після декількох ступенів очищення нафти з додаванням присадок. Така олія не тільки виконує свою основну функцію, а й захищає двигун. При виробництві зміна первинної базової олії відбувається на молекулярному рівні. Застосовуючи сучасні технології, буквально кожній окремій молекулі надаються нові властивості. Завдяки їм, така олія перешкоджає накопиченню шлаку і шламу, сприяє очищенню двигуна, довговічніше, «не боїться» екстремальних температур. Більше того, використання «синтетики» дає можливість запускати двигун у будь-який мороз без шкоди для системи. Також ця олія добре переносить і високі температури, до яких може нагріватися двигун. Воно захищає турбокомпресор. Загалом, якщо вам потрібно купити моторне масло, зверніть увагу на синтетичну.
  3. Напівсинтетична моторна олія – це вид первинної (мінеральної) олії, до якої додані різні домішки – присадки. Воно краще за якістю, ніж мінеральне, але поступається синтетикою.

Загалом ви можете розглядати всі три види, якщо вам потрібно купити масло для двигуна. Вибір залежить від автомобіля, використовуваного двигуна, фінансових можливостей тощо.

Де придбати хорошу олію?

Моторне масло купити в Києві з консультацією та найкращої якості, ви зможете на нашому сайті. Наші технічні консультанти розкажуть вам про переваги того чи іншого виду та підберуть ідеальну олію у двигун, ціна якого вам сподобається.

У нас купити масло моторне - напівсинтетику, синтетику або мінеральне займе у вас всього кілька хвилин. Побалуйте свою машину зміною олії вчасно і вона обов'язково віддячить вам гарною роботою.