Масло Mobil Купить • Подбор Масла Мобил • (D24.com.ua)

Мастило Mobil

масла мобил

• Ласкаво просимо до розділу мастил Мобіл у магазині Дельта Партс!
• Натисніть кнопку праворуч, щоб замовити підбір олії. Це безкоштовно!
• Швидкий пошук моторної або трансмісійної олії Мобіл у блоках нижче.

Моторне мастило Mobil:


Трансмісійне мастило Mobil:


Мастило Mobil

Хто з сучасних автолюбителів не чув про масла mobil? Ця марка настільки популярна у всьому світі, що людей, які не знають про неї знайти неможливо. Масло мобіл веде свою історію з другої половини 19 століття. Тоді ще компанія попередник "Вакуум ойл" створила перше мастило для парових двигунів. З винаходом двигуна внутрішнього згоряння фірма не прогавила свого шансу і тут стати першою і почала виробництво пально-мастильних матеріалів, які досить швидко вийшли на перше місце у світі. Назву свою фірма набула лише 1966 року.

Серії олії

Підбір олії мобіл супроводжується великим вибором. Фірма зараз випускає кілька серій. Давайте розберемося в найпопулярніших із них:

  • Mobil super 1000 – ця серія преміум-класу розроблена так, щоб її можна було використовувати у будь-яких автомобілях. Рекомендується використовувати масло, якщо ви постійно користуєтеся транспортним засобом. Температура застигання цих видів олії від -30 і нижче.
  • Mobil super 2000 - олія Mobil цієї серії також призначена для всіх типів автомобілів та для щоденного використання. Відрізняється в'язкістю, температура застигання від -30. Може використовуватись у бензинових та дизельних двигунах. Виявляє хороші антикорозійні властивості та ефективно бореться з утворенням шлаку.
  • Mobil super 3000 – цю серію рекомендують використовувати для екстремальних умов керування. Олія відмінно захищає двигун, добре запускається за мінусових температур. Автомобільне масло Mobil цієї серії забезпечує тривалий захист двигуна від зношування.
  • Mobil ultra – олії екстра-класу, які захищають двигун в умовах усіх режимів водіння. Така універсальна олія відмінно послужить вашому автомобілю при температурах до -33С. Це означає, що для території України його використання підходить чудово. Ця серія машинного масла Мобіл має ідеальну в'язкість для наших умов.
  • Mobil 1 – мабуть одна з найпопулярніших серій, різної в'язкості (як і попередні), універсальна та гарна для наших погодних умов. Випускається у різних обсягах. Добре застосовується при різному використанні транспортного засобу. Ця серія - ідеальний захист двигуна від корозії та накопичення шлаку. Відрізняється низьким ступенем золоосвіти. Крім того, у цієї олії збільшено інтервал терміну водіння до 15 тис.км, враховуючи використання у складних умовах.
  • Mobil esp – це синтетичне моторне масло мобіл призначене для забезпечення роботи двигуна в будь-яких умовах, забезпечує його ідеальну чистоту.

Всі ці серії є на нашому сайті. Зверніть увагу, що масла Мобіл випускаються різної в'язкості серед яких найбільшу популярність мають наступні - 0w40, 5w40, 5w30, 5w50, 10w40, 15w40. Якщо ви хочете докладно дізнатися про кожного з них, то вам допоможуть наші консультанти. У нас в асортименті завжди є всі типи.

Трансмісійна олія mobil

Компанія, що створила найпопулярнішу олію для двигуна, звичайно, не могла пройти повз і не створити трансмісійну олію. Зараз у каталозі мастил mobil кілька видів олії для використання в коробці передач. Ви можете самостійно знайти їх на нашому сайті або попросити консультанта допомогти Вам із вибором. Серед найбільш популярних видів, масло мобіль трансмісійне таких в'язкостей, як - 75w90 та 80w90. Не дарма саме так - ця в'язкість універсальна для будь-яких пристроїв і при використанні практично в будь-яких умовах. Для України така олія більш ніж підходить. Придбати на нашому сайті трансмісійну олію Мобіл ви можете у будь-який час.

Зверніть увагу, що компанія зосереджена на виготовленні синтетичних олій. Які є паливно-мастильними матеріалами нового покоління та виробляються за новітніми технологіями. Отже:

  • Мінеральна олія – олія первинного очищення. Являє собою погано очищену нафту.
  • Напівсинтетична олія – первинна плюс присадки. За якістю така олія набагато краща за мінеральну.
  • Синтетична олія – здійснюючи підбір олії Mobil, ви вибираєте саме синтетику. Вона створена із застосуванням унікальних технологій очищення, змін молекул складних вуглеводнів практично на молекулярному рівні з додаванням унікальних органічних присадок.

Отже, масла Мобіл можна придбати і для мотора і для трансмісії – в обох випадках це захист вищого класу.

Де купити?

Купити моторне масло Мобіл у широкому асортименті та за доступними цінами ви можете у будь-який час, завдяки нашому сайту. Ми представляємо вам продукцію екстра-класу, яка захистить Ваш двигун та допоможе більш раціональному використанню транспортного засобу. Трансмісійна олія mobil, ціна якої також доступна, представлена на нашому сайті поряд з моторним. Купити масло Мобіл у Києві та загалом по Україні з нами дуже просто.