Масло Castrol Купить • Подбор Масла КАСТРОЛ • (D24.com.ua)

Мастило Castrol

масло кастрол

• Ласкаво просимо до розділу олій Castrol у магазині Дельта Партс!
• Натисніть кнопку праворуч, щоб замовити підбір олії. Це безкоштовно!
• Швидкий пошук моторної або трансмісійної олії Кастрол у блоках нижче.

Моторне мастило Castrol:


Трансмісійне мастило Castrol:


Олія Castrol

На світовому ринку пально-мастильних матеріалів яскраво виділяється компанія Castrol. Олія Кастрол вже давно на слуху. Компанія зараз має представництва у понад 46 країнах світу, при штаб-квартирі в Британії. Фірма з початку своєї освіти розробляла та виробляла олії для авіації, морського транспорту, всюдиходів, військової техніки тощо. Автомасло Кастрол - це запорука правильної експлуатації вашого автомобіля в будь-яких умовах. З ним ви зможете бути впевнені у двигуні та коробці передач.

Серії Кастрол

Незважаючи на те, що компанія і зараз часто виробляє мастильні рідини спеціалізованого напрямку, вони також виробляють олію для простих автомобілів. Особливо виділяють дві серії такої олії:

  • Castrol edge – ця серія масел призначена для двигунів різних автомобілів. Олія Castrol edge чудово справляється із захистом вашого двигуна від корозії та шлаку, воно дозволяє збільшити максимальну функціональність Вашого автомобіля. Ця серія відмінно підходить і позашляховикам і міським автомобілям, з таким маслом ви почуватиметеся королем або королевою дороги на вулицях міста, трасах і навіть ґрунтових дорогах.
  • Castrol Magnatec – воістину магнетична серія. Виробництва Castrol моторне масло, цій серії має ідеальні властивості для наших умов, воно не втрачає своїх якостей і за дуже низьких, зимових температур і в літню спеку. З ним ваш двигун буде надійно захищений у будь-яких умовах, навіть за екстремального водіння. Унікальна формула масел цієї серії дасть Вам впевненість у роботі вашого двигуна - «як годинник».

Підбір масла Кастрол будь-якої серії зазвичай починається з вибору в'язкості. На даний момент існують кілька видів, це – 0w40, 0w30, 5w40, 5w30, 5w50, 10w40, 15w40. Всі ці в'язкості можуть використовуватися за різних інтервалів критичних температур. Наші консультанти можуть допомогти Вам з вибором ідеальної олії саме для вашої машини. В наявності на нашому сайті завжди великий вибір даних масел, а отримати консультацію можна у будь-який час за вказаним телефоном.

Трансмісійна олія

Олія необхідна не тільки для двигуна, але і для трансмісії. Компанія Кастрол трансмісійна олія, яка унікальна та відповідає всім існуючим вимогам, випускає цей вид масел практично з моменту свого заснування. У них є масла для автоматичної та для механічної коробки передач, що забезпечують роботу даних систем на п'ять із плюсом, у будь-яких умовах.

Масла для трансмісії також можуть бути і мінеральними та синтетичними, але якщо перше це результат первинної перегонки нафти, то друге є складним інноваційним продуктом, який отримують із застосуванням новітніх технологій. Трансмісійна олія Castrol це видозмінена на молекулярному рівні мінеральна олія, з комплексом складних органічних присадок, унікальна за властивостями та складом.

Підбір масла Castrol для коробки передач упирається у вибір в'язкості, яка буває - 75w90, 75w80, 80w90, 75w140. Від неї залежить запуск та робота двигуна в умовах знижених температур. Наші консультанти допоможуть вам здійснити вибір Castrol підбір олії онлайн.

Де купити?

Купити моторне масло Кастрол в Україні, за доступними цінами та в найкоротші терміни найпростіше на нашому сайті. Також у нас ви знайдете широкий асортимент масел для трансмісій.

Кастрол в Україні вже здобув популярність у автолюбителів – перевірте його якість і Ви. Каталог Кастрол на нашому сайті відкритий для всіх і в ньому Ви знайдете всі олії цієї фірми. Дозвольте купити Кастрол в Україні, а ми вам допоможемо.