Запчасти Митсубиси | Каталог Запчастей Mitsubishi (D24.com.ua)

Автозапчастини Mitsubishi

запчасти митсубиши

• підбір за номером кузова автомобіля (також номер шасі, він номер)

Введено некоректний VIN номер

Запросити підбір по Він у менеджера безкоштовно

• виберіть Вашу модель автомобіля Mitsubishi

Підбір по моделі Mitsubishi

Універсальний каталог запчастин Mitsubishi

Моторна олива

Гальмівна рідина

Лампочки

Трансмісійне мастило

Омивачі

Двірники

Антифриз

Акумулятори

Інші каталоги

Запчастини Мітсубісі

Небагато автолюбителів знають, що японська корпорація Міцубісі, яка випускає не тільки машини, але й запчастини Mitsubishi, спочатку була створена (у сімдесятих роках 19 – го століття) для будівництва та ремонту суден. Масовий випуск компактних легкових автомобілів почався в повоєнні 1960 – ті роки. Згодом компанія освоїла випуск престижних, якісних авто, які неодноразово нагороджувалися за високі споживчі якості в номінації «Автомобіль року».

Для виробництва сучасних моделей автомобілів виробники застосовують тільки найкращі запчастини Мітсубісі, новітні технології та розробки, що дозволяє створювати якісні, безпечні та надійні транспортні засоби, не тільки легкові, але й вантажні.

Незважаючи на те, що запчастини Міцубісі дуже якісні, під впливом деяких факторів навіть вони приходять в непридатність. Основними причинами, які сприяють поломкам, вважаються:

 • несвоєчасна заміна масла;
 • агресивне водіння;
 • недотримання рекомендацій виробника;
 • погана якість дорожнього покриття;

Крім цього, псування вузлів і агрегатів може бути викликане тим, що під час ремонтних робіт запчастини на Міцубісі встановлювалися поганої якості або вживані. Якщо Ви бажаєте збільшити термін експлуатації свого транспортного засобу, знизити ризик пошкоджень, убезпечити себе та пасажирів авто, рекомендуємо проводити своєчасний техогляд авто. При найменших підозрах на несправність необхідно купити запчастини для Мітсубісі в нашому інтернет-магазині, щоб виконати ремонт.

Асортимент деталей Мітсубісі в Delta Parts

Запасні частини першої необхідності розміщені в онлайн каталозі запчастин Mitsubishi. Повний їх перелік розміщено в основній базі. Всі клієнти мають можливість самостійно вибрати ту чи іншу деталь або скористатися допомогою кваліфікованих спеціалістів нашої компанії. Щоб вона максимально точно підійшла до вузла вашого авто, оригінальні запчастини Мітсубісі або аналогові, представлені у нас, слід вибирати за ВІН – кодом (серійний номер ТЗ) або фрейм кодом (номер кузова), які містять певну кількість символів.

Наша компанія зацікавлена в великій кількості клієнтів, тому основною спеціалізацією Delta Parts є продаж тільки нових запчастин до Міцубісі від виробника, якість і справжність яких підтверджена логотипом виробника, оригінальним маркуванням. Ми не займаємося розбиранням транспортних засобів і реалізацією вживаних деталей.

Великий асортимент, який містить каталог запчастин Мітсубісі, є однією з наших переваг. Кожен власник авто може вибрати потрібну деталь за типом свого автомобіля і в залежності від його модифікації, щоб здійснити ремонт:

 • паливної, гальмівної систем, а також системи подачі повітря;
 • трансмісії;
 • двигуна і ходової частини;
 • гальмівної системи, інших агрегатів.

Також у нас представлені масла, автохімія, кузовні запчастини Мітсубісі, тому купити все необхідне за вигідними цінами Ви можете в одному магазині Delta Parts.

Вигода від покупок у нас

Ми пропонуємо найкращі ціни на запчастини Mitsubishi в Україні, вартість яких на 10 відсотків нижча ринкової, а також:

 1. постійна наявність найнеобхідніших деталей не тільки на складі, але й в магазині;
 2. швидка обробка заявок;
 3. досвідчені консультанти;
 4. договори з вітчизняними та зарубіжними дистриб’юторами на прямі поставки.

Клієнтам, які купили Міцубісі запчастини в Києві, доставка буде здійснюватися нашою службою логістики. Клієнтам, що проживають в інших регіонах України, продукція буде доставлена транспортною компанією, що надає послуги в даному населеному пункті.