Тормозная Жидкость • Купить Тормозную Жидкость • (D24.com.ua)

Гальмівна рідина

жидкость для тормозов

• Ласкаво просимо до розділу гальмівної рідини у магазині Дельта Партс!
• Перейти в повний каталог можна натиснувши кнопку праворуч.
• Швидкий пошук гальмівної рідини по в'язкості або бренду в блоках нижче.

Пошук по в'язкості:


* побачите рідину тільки з обраною в'язкістю

DOT 3

DOT 4

DOT 5.1

Пошук по бренду:


* побачите рідину тільки обраного бренду

Гальмівна рідина

Всі системи автомобіля важливі і кожна відповідає за свої функції. Діючи в симбіозі, вони і забезпечують технічному засобу його функціональність і безпеку. Навряд чи потрібно комусь пояснювати важливість і значення гальмівної системи машини. Вона представляє собою систему активної безпеки і призначена для керування швидкістю руху транспортним засобом, а також здійснення зупинок, у тому числі екстрених, і утримання автомобіля на місці.

Виділяють робочу, стоянкову, запасну, антиблокувальну і допоміжні її складові. Основна, складається з гальмівних механізмів і гальмівного приводу. Враховуючи те, що в більшості сучасних автомобілів встановлений гідравлічний привід, неабияку роль відіграє гальмівна рідина, в Київ, ми пропонуємо її придбати у нас.

Згідно з рекомендаціями розробників транспортних засобів, міняти її бажано не рідше разу на 2 роки. Оскільки це питання безпеки, краще не ставитися до цього безпечно. У гальмівної системи немає права на відмову, для цього стежити за її станом потрібно дуже ретельно.

Властивості гальмівної рідини

Перш ніж купити гальмівну рідину в Україні, вам потрібно знати про її основні характеристики. Раніше у складі гальмівної рідини присутній бутиловий спирт і касторове масло, зараз більшість представляє собою склад з пропіленгліколю. Також до її основи (близько 93% складу) додають різні компоненти - присадки. Основними параметрами, якими повинна володіти гальмівна рідина для авто, є:

  • Великий інтервал критичних температур. Для гідравліки дуже важливо, щоб рідина, що знаходиться в ній, не кипіла і не замерзала. Враховуючи те, що в системі можуть бути високі температури, а взимку автомобіль може промерзати – рідина повинна витримувати такі перепади і не переходити в інший агрегатний стан. При кипінні можуть утворюватися бульбашки повітря і повітряні пробки, через які гальма будуть виходити з ладу, при замерзанні система буде зовсім не робочою.
  • Несжимаемость.
  • Рідина не повинна розчиняти або змочувати гумові чи пластикові частини системи.

Таким чином, компоненти системи в суміші повинні володіти переліченими параметрами, щоб гальмівна система ніколи не підводила. Гальмівна рідина, купити в Україні, яку можна не виходячи з дому на нашому сайті, відповідає всім озвученим характеристикам.

Класифікація

На сьогоднішній день гальмівні рідини мають таку класифікацію:

  • гальмівна рідина Dot 3, ціна якої найменша і особливо в нашому інтернет-магазині має температуру кипіння від 205°C, ця рідина частіше бурштинового кольору, у складі якої переважає поліетиленгліколь. Її в'язкість, при 40°C дорівнює 1500.
  • гальмівна рідина Dot 4 - температура кипіння – 230°C, більш в'язка – близько 1800, склад – борна кислота і гліколь.
  • гальмівна рідина Dot 5 – одна з найбільш популярних категорій, температура кипіння - 260°C, в'язкість від 1800. Пурпурового кольору, склад – силікон.
  • Категорія Dot 5.1 – за характеристиками і складом ідентична Dot 4, проте має набагато меншу в'язкість (900), що робить її набагато популярнішою у автолюбителів.

Кожна категорія має свої плюси і мінуси – наші технічні консультанти допоможуть вам купити гальмівну рідину в Києві, ідеально підходящу вашому автомобілю. Завдяки нашому сайту питання «де купити гальмівну рідину?», більше не буде вас мучити.

Як вибрати? Основні марки

На нашому сайті ви знайдете широкий асортимент товару від таких брендів як TRW, Bosch, Febi, Toyota, ATE, VAG. Всі ці марки відомі в усьому світі і є визнаними виробниками-лідерами на ринку автомобільних рідин. Гальмівна рідина, ціна якої у нас мінімальна, від перевіреного бренду – запорука вашої безпеки.