АНТИФРИЗ • Купить Охлаждающую Жидкость • (D24.com.ua)

Охолоджувальна рідина

охлаждающая жидкость

• Ласкаво просимо в розділ антифризів у магазині Дельта Партс!
• Перейти до повного каталогу можна, натиснувши на кнопку справа.
• Швидкий пошук антифризу за типом чи за кольором у блоках нижче.

Пошук по типу:


* побачите антифриз тільки обранного типу

Пошук по кольору:


* побачите антифриз тільки обранного кольору

Антифриз

Механізм будь-якого автомобіля під час експлуатації дуже сильно нагрівається, для того щоб він працював ефективно і без збоїв, для нього потрібна якісна система охолодження. Вона представляє собою комплекс пристроїв - від радіатора до вентилятора, які здатні значно знижувати температуру двигуна. У радіаторі, згідно його устрою передбачена циркулююча рідина. Для цієї цілі в сучасних автомобілях використовують антифриз.

Що таке антифриз?

Антифризом називають спеціальну автомобільну рідину, в складі якої входять:

  • Етиленгліколь
  • Комплекс присадок
  • Фарбники
  • Дистильована вода

Ця суміш використовується в системі охолодження автомобіля, здійснюючи охолодження його двигунної системи. Головна властивість цієї рідини широкий діапазон критичних температур - низька температура замерзання і висока температура кипіння.

Відмінності від інших рідин, що використовуються для охолодження

У багатьох автомобілістів на слуху така охолоджуюча рідина як тосол. За своїми властивостями це теж антифриз, який в далекі часи був розроблений для машин марки ВАЗ, використовуючи силікатні присадки. Торгова марка не була зареєстрована, і назва Тосол потім перейшла до багатьох охолоджуючих рідин і по суті стала синонімом слова "антифриз", проте це не зовсім правильно - властивості тосола далекі від сучасних антифризів.
Більшість автовласників із стажем використовували в якості рідини для охолодження в автомобілі дистильовану воду. Однак слід враховувати, що вона має властивість замерзати при температурах нижче нуля за Цельсієм, що робить автомобіль повністю непридатним до використання, більше того, при замерзанні вода збільшує об'єм і це може пошкодити радіатор і інші пристрої системи охолодження. Крім того, вода легко кипить при 100 ° C, і в цьому випадку перегрів автомобіля, особливо влітку, може призвести до того, що енергія пари призведе до своєрідного теплового вибуху - такі випадки можуть призводити до вибивання кришки радіатора.

Класифікація антифризів

Ще в середині минулого століття працівники компанії Фольксваген ввели в обіг класифікацію антифризу, ціна в багатьох відношеннях визначається нею.

  • G11 – рідина, в складі якої входить етиленгліколь і неорганічні присадки, має цей антифриз зелений або синій колір.
  • G12 – антифриз червоного кольору, містить органічні присадки, що надають йому антикорозійні властивості. Призначений для високотемпературних систем. Відмінно захищає від руйнування, завдяки органічним присадкам у цьому концентраті охолоджуючої рідини, ціна трохи вища.
  • G12+ - покращений червоний концентрат попередньої категорії. Купити концентрат антифризу ви можете у нас у будь-який час.
  • G13 – основа пропіленгліколь, використовуються органічні присадки, у відмінності від попередніх класів майже не токсичний. Має антифриз жовтий або помаранчевий колір.

Зазначимо, що антифризи з категорії G12 рекомендуються для використання в високообертових двигунах. На сайті нашого магазину ви можете купити антифриз синій з температурним режимом від -80С і червоний категорії G12 з температурами від -32. Враховуючи природні умови України цього вповні достатньо, тим більше ми співпрацюємо з перевіреними виробниками, і антифриз, представлений у нас, найкращої якості. Антифриз, ціна якого доступна будь-якому автолюбителю, ви можете знайти в каталозі.

Чому варто придбати антифриз у Дельта Партс

Наша компанія вже довгий час на ринку автотоварів, ми точно знаємо, що вам потрібно. Купуючи охолоджуючу рідину у нас, ви можете бути впевнені в правильному виборі. Крім того, співпрацюючи з нами, ви можете купити антифриз в Україні на всій її території - ми доставимо вам товар вчасно і в будь-яку точку країни.